Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. FordÃtotta és jegyzetekkel ellá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/357/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000092/Carl-von-Clausewitz-A-haborurol-I-II-Forditotta-es-jegyzetekkel-ellatta-Dr-Reczey-Ferenc~II2044256
2044256
15727
357
Books: History
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. FordÃtotta és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. BevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Monoszlay Gyula. Bp.,1962, ZrÃnyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval. Megjelent 4000 példányban.
: karap_norbert