17105.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.