Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 55

Dr. Tuzson János: Rendszeres növénytan. I-II. kötet. I. kötet: Általános rész és virágtalan növények. II. kötet: Virágos növények. Bp., 1911-1926, Hornyánszky Viktor, VII+1+362+2+XII+2+472 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, a II. résznél lapszéli foltokkal, egyébként jó állapotban.
17060.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kardos Árpád: Házi- és udvar-kertek berendezése. Gyakorlati útmutatás kezdő kertészek és kertkedvelők részére kisebb házikertek, különösen előkertek berendezésére. Schmidt J. C. után írta: - -. Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadványa. Ilseman Keresztély előszavával. Bp.,1902,Patria, 98+2 p.+XX t.(fekete-fehér illusztrációk,XVI, és XVIII-XX. oldalszámozás között.)+ 2 színes műmelléklet (litográfia.) Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17061.

Kardos Árpád: Házi- és udvar-kertek berendezése. Gyakorlati útmutatás kezdő kertészek és kertkedvelők részére kisebb házikertek, különösen előkertek berendezésére. Schmidt J. C. után írta: - -. Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadványa. Ilseman Keresztély előszavával. Bp.,1902,"Patria", 98+2 p.+XX t.(fekete-fehér illusztrációk,XVI, és XVIII-XX. oldalszámozás között.)+ 2 színes műmelléklet (litográfia.) Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Horváth Sándor: A szőlő gyökérzete és talajművelése. Kiskunhalas, 1987, Szőlészeti és Borászati Szakbizottság. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
17062.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Alderton, Geo. E.: Treatise and Handbook of Orange-Culture in Auckland, New Zealand. Wellington, 1884, George Didsbury. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
17063.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mühle Vilmos: Mühle tanácsadója a kertmívelésben. [Teesvár], 1908, [szerzői]. Kopott, foltos, kicsit laza papírkötésben.
17064.

Rufpreis:
4 000 HUF
Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp.,1944, Pátria. IV., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval.
17065.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kris Carr-Chad Sarno: Őrülten csábos ételek. Fordította: Hegedűs Péter. Bp.,2016,Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17066.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes szőlészeti könyvtétel, 4 db  Dr. Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp.,1985, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.   Dr. Oláh László: Szőlészek zsebkönyve. Bp.,1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.   Magyar szőlő és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp.,é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.   Taar Ferenc: Tokaj szőlőveszein. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17067.

Vegyes szőlészeti könyvtétel, 4 db Dr. Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp.,1985, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Dr. Oláh László: Szőlészek zsebkönyve. Bp.,1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Magyar szőlő és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp.,é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Taar Ferenc: "Tokaj szőlőveszein." Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 000 HUF
17068.

Rufpreis:
1 400 HUF
Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kissé fakó egészvászon-kötés.
17069.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tergit, Gabriele: A virágok regénye. Bp.,1969, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17070.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1991.,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF