17063.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Alderton, Geo. E.: Treatise and Handbook of Orange-Culture in Auckland, New Zealand. Wellington, 1884, George Didsbury. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.