Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.