Francia-magyar és magyar-francia nagy kéziszótár. Francia-magyar rész. Szerk.: Sauvageot Aurélien. Bp.,é.n., Dante. Francia és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.