17145.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1890-1940 Mennyiségtan jegyzet. hn.,én.,ny.n., 160 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, az utolsó lap javított. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?) + Kémiai jegyzet. hn.,én.,ny.n., 194 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 5 lapon javítással, restauráció nyomaival. Stencilezéssel sokszorosított iskolai jegyzet, (Sopron?, Selmecbánya?)