Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 50

17129.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
17130.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
C. G. Jung: Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schriften von - -. Zusammengestellt und herausgegeben von Dr. Jolan Jacobi. Zürich,1945,Rascher Verlag. Német nyelven. Német nyelven. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17131.

Rufpreis:
6 000 HUF
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17132.

Rufpreis:
1 000 HUF
Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17133.

Rufpreis:
800 HUF
2 orvosi könyv: Schäffer Oszkár: A női betegségek okai és elkerülésük módjai 21 ábrával. Bp., é.n. Légrády, Walz Károly: A vér egészségtana ép és beteg állapotban. 8 képes rajzzal kér táblán. Bp., é.n. Légrády .Egészvászon sorozatkötésben.
17134.

Rufpreis:
1 800 HUF
Franciscus Calceolarius: Petri Andreae Matthioli senensis, medici compendium. Bp.,1992, Franklin-ny. Latin nyelven. Kiadói aranyozott álbordás egészbőr-kötés, fém csatokkal, kiadói aranyozott kartontokban, kísérőfüzettel, a karton-tokon kis sérüléssel, jó állapotban. 1290. számozott példány.  Petrus Andreas Matthiolus (1501-1577) sienai orvos gyógynövényekről készült kivonata. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Hasonmás kiadás.
17135.

Rufpreis:
5 000 HUF
Petr Ondřej Matthioli: Herbář jinak bylinář velmi užitečny. Tadeáš Hájek z Hájku. Prága, 1982, Odeon. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17136.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Pogány Béla: Az elektromágneses tér. Természet és technika 3. kötet. Bp.,1927,Athenaeum, 695 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
17137.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
17138.

Rufpreis:
1 200 HUF
Miskolczi Gáspár: Egy jeles vad-kert, avagy az oktalan állatoknak históriája. Bp., 1983, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17139.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jámbor József: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17140.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF