Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2000008/Beke-Mano-Determinansok-Termeszet-es-technika-I-Bp-1925-Athenaeum-Kiadoi-felvaszon-ko~II1835754
1835754
17133
354
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
: moldován_péter