17130.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Dr. R. H. PIerson: Compendium der Electroterapie. Leipzig, 1882, Verlag von Ambr. Abel., VIII+227 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapéli folttal.