17173.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban