Bücher: Technik

Zahl der Lose: 52

A Csepel D344. típusú összekerék meghajtásos gépkocsi alkatrész-katalógusa. (D344/A/1.) Szigethalom, 1962, Csepel Autógyár. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
17333.

Rufpreis:
4 000 HUF
17334.

Rufpreis:
5 000 HUF
Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidts Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17335.

Wiegand, August: Geometrisches Lehrsätze und Aufgaben. 2. köt. Halle, 1847, Schmidt's Verlagsbuchhandlung. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kalaposipar. Vakány József és Lőrinczy Sándor kalaposmesterek kéziratai alapján készítette: Dezső István. Ipari szakkönyvtár 48-50. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 261+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
17336.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Auguste Debay: Les parfums de la toilette et les cosmétiques les plus favorables a la beauté sans nuire: a la santé, Paris, 1884. Dentu, Kiadói papírborítékban. borító leszakadt, gerinc hiányos, de a lapok jó állapotban. 360p.
17337.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bálint Oszkár: Kárpitos szakmai ismeretek III. Bp.,1968, Műszaki. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, tollas aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Megjelent 1040 példányban.
17338.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pallai Sándor: Nemesfémipari zsebkönyv. Bp., 1987, Műszaki. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált
17339.

Rufpreis:
1 000 HUF
17340.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. Hajós István: Textíliák kézikönyve. Bp., 1959. Műszaki könyvkiadó. 266p + 31t 180 db textilmintával. Egészvászon kötésben
17341.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Ajándékozási sorokkal, Ganz Villamossági Művek vezérigazgató, Papp György saját kezű aláírásával.
17342.

Rufpreis:
2 400 HUF
Surányi Endre: Az autó. Bp.,1963,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Csináld magad. Bp.,1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés.
17343.

Rufpreis:
800 HUF
Hámori István: Belsőégésű motorok, motoros vasúti és közúti járóművek. Bp., 1940, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17344.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF