Surányi Endre: Az autó. Bp.,1963,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Csináld magad. Bp.,1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés.