Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 40

17292.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Horányi Elek: Nova memoria Hungarorum et provincialium scriptis editis notorum. 1. köt. Pest, 1792, Trattner. Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kicsit sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
17293.

Rufpreis:
8 000 HUF
Az Országjárás riportkönyve. Színes írások a honismeret köréből. Bp., 1943, az Országjárás szerkesztősége. Vászonkötésben, jó állapotban.
17295.

Rufpreis:
4 000 HUF
Kornai János: A hiány. Bp., 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.+A szerző gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
17296.

Rufpreis:
4 000 HUF
17297.

Rufpreis:
4 000 HUF
Heller András: Cselédsor. A mezőgazdasági cselédek helyzete 1935-ben, különös tekintettel a székesfehérvári járásra. Bp.,1937, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17298.

Rufpreis:
2 000 HUF
Győri Klára: Kiszáradt az én örömem zöld fája. Emlékezés. Sajtó alá rendezte és előszóval ellátta: Nagy Olga. A borító Árkossy István munkája. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17299.

Rufpreis:
1 000 HUF
A lélek és az értelem abc-je. Readers Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Readers Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17300.

A lélek és az értelem abc-je. Reader's Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Reader's Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Dr. Mokuter Iván: A régi szerb és horvát irodalom története. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.   Magyarországi szerbek néprajza 4.,5. Szerk.: Rusz Boriszláv. Bp., 2003-2006, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500 példányban.
17301.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., 1966. Gondolat, + Tasnádi-Kubacska András: A mondák állatvilága. Bp., 1939. kir M. Term tud Társ.
17302.

Rufpreis:
1 000 HUF
17303.

Rufpreis:
2 000 HUF
17304.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF