Magyar nyomdászok évkönyve 1908. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László. Bp., (19078.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, szecessziós kiadói vászonkötésben. Jó állapotban