Bücher: Jura

Zahl der Lose: 35

Gregorii Maiansii ad triginta jurisconsultorum omnia fragmenta quae extant, in juris civilis corpore commentarii Tomus I. Genevae, 1754. Fratres de Tournes. 1t. + 498p. Korabeli pergamen kötésben, jó állapotban
15696.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium. 1-3. köt. Nagyszombat, 1734, Leopold Joseph Berger. Néhol foltos lapokkal, a három kötet egybekötve, koronás magyar kiscímerrel díszített, sérült bőrkötésben.
15697.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Weres Balázs: Magyar Decretum. Miskolc-Debrecen, 1991, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Alföldi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói kartonátokban. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. 305. számú példány.
15698.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar iparfelügyelet. Iparrendészet és munkásvédelem. Összeállították: Dr. Helle László, Dr. Egri Kálmán, Dr. Károlyi Károly, Dr. Bak Gábor. Bp.,1948, (Magyar Központi Híradó Rt.-ny.), 818 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés,kopott, foltos borítóval.
15699.

Rufpreis:
1 200 HUF
15700.

Rufpreis:
1 000 HUF
15701.

Rufpreis:
2 000 HUF
Maczó Ágnes - G. Nagy Ilién: Új magyar alkotmány. Bp., 1995, Inter Leones Kiadó. A szerzők dedikációjával. Velúrkötésben, jó állapotban.
15702.

Rufpreis:
2 000 HUF
1898 Gazdasági munkások törvénykönyve 80p. Tűzve.
15703.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mezei István: Jogélet a hadifogságban. Bp., 1932 Attila nyomda. 32p.
15704.

Rufpreis:
2 000 HUF
Statuta iurium municipalium Saxonum in Transylvania: Opera Matthiae Fronii. Cludiopoli, 1815, Typis Lycei Regii. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
15705.

Rufpreis:
800 HUF
15706.

Rufpreis:
1 000 HUF
A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati szabályok gyűjteménye. Bp., 1896, Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15707.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF