Statuta iurium municipalium Saxonum in Transylvania: Opera Matthiae Fr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/353/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~2000003/Statuta-iurium-municipalium-Saxonum-in-Transylvania-Opera-Matthiae-Fronii-Cludiopoli-1815-Typis-~II2011746
2011746
15705
353
Books: Law
Beschreibung: Statuta iurium municipalium Saxonum in Transylvania: Opera Matthiae Fronii. Cludiopoli, 1815, Typis Lycei Regii. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
: turóczi_márk