15020.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Tanulmányok Baranya és Pécs történetéhez. 1944-1960. Felszabadulásunk emlékére. Pécs, 1961, Pécs MJ. Város Tanácsa VB.Művelődési Osztálya. Kiadói félvászon-kötés, némileg kopottas borítóval. Megjelent 1100 példányban.