Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

15000.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
15001.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15002.

Rufpreis:
8 000 HUF
15003.

Rufpreis:
8 000 HUF
Emlékkönyv a Budapest székesfővárosi IV. ker. Főreáliskola félszázados fönnállásának évfordulójára. Szerk. Kiss E. János. Bp. 1905, Székesfőv. Háziny. VII. 116 l. 2 sztl. lev. 1 t. (kétlapos), 64 t. (képek az intézet volt tanárai és tanítványainak műalkotásairól). Szövegközti képekkel.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, kopásokkal
15004.

Rufpreis:
6 000 HUF
15005.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gyüszi László: Oroszlány a 18-19. században. Oroszlány, 1988, Oroszlányi Városi Tanács. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
15006.

Rufpreis:
3 000 HUF
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos gerinccel, foltos lapokkal. Luka István író saját kezű ajánlásával
15007.

Rufpreis:
3 000 HUF
Baedeker: Svájc útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Schweiz tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1920. Baedeker. Egészvászon kötésben .
15008.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15009.

Rufpreis:
3 000 HUF
15010.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Karl Baedeker: Paris et ses environs. Appendice du Guide a Paris. Leipzig, 1907, Karl Baedeker, XXVI+466+52 p. 16. kiadás. Számos térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 16. Edition.
15011.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF