15018.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók)+2 térkép és 1 térkép melléklettel. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerinc kissé kopott, foltos.