17473.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Pest, 1863, Ráth Mór, (Emich Gusztáv-ny.), 295 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.