17474.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Áprily Lajos: Versek. Első kiadás! Bp.,[1924], Athenaeum, 90 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró, sérült lapokkal, kissé viseltes állapotban.