Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 246

Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bp., 2001 Raders Digest. Kiadói kartonálásban
17537.

Rufpreis:
1 000 HUF
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete, Athenaeum-ny. Kiadói illusztrált papírkötés kis sérüléssel. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pröhle Vilmos: A japáni nemzeti irodalom kis tükre. (Távol Kelet Könyvei 1) Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 78p. Kiadói, foltos papírkötés
17539.

Rufpreis:
1 000 HUF
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF
Barcs János M. Bakos MáriaA Dráva-parttól Szicíliáig - Egy háborús szerelem története 1944-1996 dedikált! Szerzői Kiadás, 1996
17541.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval
17542.

Rufpreis:
800 HUF
17543.

Rufpreis:
800 HUF
Arany János összes munkái: V. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben laza kötéssel
17544.

Rufpreis:
1 000 HUF
Idézetek tára - Ő felsége I. Ferencz József császár félszázados uralkodása emlékéül építendő missió ház javára... Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Kopott, kiadói egészvászon kötés, néhány lap ragasztással megerősítve
17545.

Rufpreis:
1 800 HUF
Paneth Gábor: A labirintus járataiban. Pszichiátria, kultúra, klinikum. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17546.

Rufpreis:
800 HUF
Garay János munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ferenczi Zoltán. Bp.,1902, Franklin. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
17547.

Rufpreis:
800 HUF
Füst Milán: Napló I-II. kötet. Vál., szerk. és bev.: Pók Lajos. Tények és Tanúk. Bp.,1976, Magvető. Kiadói papírkötés.
17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF