Idézetek tára - Ő felsége I. Ferencz József császár félszázados uralkodása emlékéül építendő missió ház javára... Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1898, Müller Károly-ny. Kopott, kiadói egészvászon kötés, néhány lap ragasztással megerősítve