17538.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete, Athenaeum-ny. Kiadói illusztrált papírkötés kis sérüléssel. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival.