Bücher: Technik

Zahl der Lose: 41

17022.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vose, Ken: The Convertible. An Illustrated Histroy of a Dream Machine. San Francisco, 1995, Chronicle Books. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
17023.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rune, Jan A.: The U.S. on the Road. Car photos from family albums. 2013, Trafik-Nostalgiska Förlaget. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / Hardback, good condition
17024.

Rufpreis:
4 000 HUF
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Fordította: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
17025.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1988, Múzsák. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban.
17026.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,HAFA. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottak a borítók sarkai.
17027.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Verő József: Metallográfia. Sopron, 1942, M. Kir. József Műegyetem, VIII+340 p. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, sérült, hiányos borítóval, sérült szétvált kötéssel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel.
17028.

Rufpreis:
1 000 HUF
17029.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gép- és fémipari zsebkönyv. Szerk.: Dr. gróf Hugonnai Kálmán. Bp., (1938),Pátria-ny.), 478 p. Kiadói egészvászon-kötés.
17030.

Gép- és fémipari zsebkönyv. Szerk.: Dr. gróf Hugonnai Kálmán. Bp., (1938),"Pátria"-ny.), 478 p. Kiadói egészvászon-kötés.

Rufpreis:
1 200 HUF
17031.

Rufpreis:
2 000 HUF
17032.

Rufpreis:
1 000 HUF
17033.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: