Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Fordította: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.