Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

Schmidt Pál - Süle Tamás:Az irgalmasok pécsi kórházának históriája. Dedikált! Pécs, 2007. Házmester 98 Kft.,
15048.

Schmidt Pál - Süle Tamás:Az irgalmasok pécsi kórházának históriája. Dedikált! Pécs, 2007. Házmester '98 Kft.,

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15049.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Szabó László: Jászság. Bp.,1982, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.+Balogh István: Hajdúság. Bp.,1969, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15050.

Rufpreis:
1 200 HUF
B. Kovács András: Szétszabdalt Székelyföld. Háromszéki helytörténeti írások. Marosvásárhely,2006, Mentor. Kiadói kartonált papírkötés.
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF
Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15052.

Rufpreis:
1 000 HUF
15053.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bart McDowell: Az ismeretlen Vatikán. James L. Stanfield fotóival. Fordította: Szebeny Klára. Bp., National Geogrphic Society-Officina Nova-Welcome. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15054.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
15055.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kútvölgyi Mihály - Viga Gyula: Kincses Bodrogköz. 2010, Timp Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
15056.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szülőfalunk Hercegkút. I-II-III. 2012, 2013, 2016, Hercegkút Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. Bp.,1907, Singer és Wolfner. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kijáró lapokkal, kopott borítóval, táblákkal (102-107. és 352-353. oldalak között.)
15058.

Rufpreis:
3 000 HUF
2 db Pannonhalmáról szóló könyv 	 Meződy Ö. István, Keresztury Dezső: Pannonhalma. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban + Rácz Endre: Pannonhalma. Bp., 1990. Corvina. Kiadói kartonálásban
15059.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF