Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15024.

Rufpreis:
3 000 HUF
15025.

Rufpreis:
8 000 HUF
15026.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.
15027.

Rufpreis:
2 000 HUF
15028.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Holló Szilvia Andrea: Budapest régi térképeken 1686-1896. Bp., 1994, Officina Nova. Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
15029.

Rufpreis:
1 800 HUF
Adony milleniumi képeskönyve. Lendvay Zoltán apát-plébános forrásainak, dokumentumainak felhasználásával összeáll. és szerk. a szerkesztőbizottság. Rengeteg fotóval illusztrált. Adony, 2000, Adonyért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Lendvay Zoltán apát-plébános dedikációjával.
15030.

Rufpreis:
2 000 HUF
15031.

Rufpreis:
1 800 HUF
Török Pál: Pest-Buda 1850-ben. Statisztikai Közlemények. Szerk.: Dr. Illyésfalvi Lajos. Bp., 1944, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.),121+3 p. Kiadói papírkötés.
15032.

Rufpreis:
1 400 HUF
15033.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
15034.

Rufpreis:
5 000 HUF
15035.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF