Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~38/Szakacskonyv-Szerk-Venesz-Jozsef-Bp-1956-Kozgazdasagi-es-Jogi-Konyvkiado-Otodik-ki~II1991453
1991453
17109
350
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerincekkel, foltos lapszélekkel.
: tánczos_gábor
Katalognummer: