17110.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
Mohácsy Mátyás - Porpáczy Aladár - Dr. Maliga Pál: Gesztenye, mandula, mogyoró. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Maliga Pál által dedikált, megjelent 3200 példányban, félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.