Turfbuch für 1893. Herausgegeben Victor Silberer. Wien, 1893, "Allgemeinen Sport-Zeitung", XXIV+627 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos.