17484.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Gál József: A halál várában. New York,1937,Europa Books. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, kissé sérült kötéssel. Emigráns kiadás. Ritka!