15018.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Alexandra David-Neel: Arjopa. Európai asszony zarándokútja a tiltott Lhászába. Ampelos-Könyvek III. Fordította: Kemény Katalin. (Debrecen,1943, Pannonia Könyvnyomda-ny.),288+2 p.+8 t.(Fekete-fehér fotók.)+1 térkép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.