1931 Budapest. Csánky Dénes illusztrációival. Bp., Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, 2 p.+14 t. (Csánky Dénes akvarelljei.) A képek előtt öt nyelvű hártyapapírral. Átkötött vászon-kötésben,aranyozott lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.