Vas Gereben: Életunt ember. Regény. Vas Gereben összes munkái. IX. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 472 p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Franklin-kötés.