17276.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
F. W. Bain 5 műve Baktay Ervin fordításában: Az égszínkék ital.; Holdsarló.; A hajnal leánya.; Buborékok az élet tengerén.; Isteni hamvak.; Bp.,1918-1921, Rózsavölgyi és Társa, 180+263+160+263+256 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.