2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Prohászka Ottokár: A háború lelke. Bp., 1915, Élet, 206+2 p. Második kiadás. Korabeli átkötött szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, (Esztergom) Buzárovits G.-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.