A bóldogságos Szűz Mária havi tisztelete. Bécs, 1844, T. T. Mechitáristák Betűivel, 4+261+3 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel a szennylapokon.