17105.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szegedi szakácskönyv. h. n., é. n., n. n. Címlapja hiányzik, részben kijáró lapokkal, sérült félvászon kötésben, feltehetőleg az első kiadás.