17106.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
Ragyogó szakácskönyv. Bp.,én.,Tolnai, 352 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, az elülső szennylap szakadt.