17180.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Vorozscov: Színezékek és közbenső termékek szintézisének alapjai. Bp.,1952, Nehézipari. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.