https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)
17201.

Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Torday Árpád 5 db műve:  Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.)  A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.)  Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.)  A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.)  A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.)  Változó állapotban.
17202.

Dr. Torday Árpád 5 db műve: Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.) A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.) Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.) A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.) A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.) Változó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. .  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
17203.

Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. . Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17204.

Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok .  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
17205.

Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok . Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
7
Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
17206.

Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.),286 p. Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, részben kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Benedek István (1915-1996) által dedikál!
17207.

Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.),286 p. Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, részben kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Benedek István (1915-1996) által dedikál!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig.  Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld.  Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.
17208.

Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig. Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szinák János-Veress István: A világ kutyái I-II. kötet. Bp.,1989, AXON KFG. Kiadói kartonált papírkötés.+ Szinák János-Veress István: A kutya ezer arca. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17209.

Szinák János-Veress István: A világ kutyái I-II. kötet. Bp.,1989, AXON KFG. Kiadói kartonált papírkötés.+ Szinák János-Veress István: A kutya ezer arca. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Schmidt Egon: Miért énekel a fülemüle? (Madaraink viselkedése.) Bp.,1984, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, műanyag védőfóliában.
17210.

Schmidt Egon: Miért énekel a fülemüle? (Madaraink viselkedése.) Bp.,1984, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, műanyag védőfóliában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Graham D. Saunder: Csigák és kagylók. Fordította: Szathmáry Kinga. Kis Természetkalauz. Bp.,2001, Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
17211.

Graham D. Saunder: Csigák és kagylók. Fordította: Szathmáry Kinga. Kis Természetkalauz. Bp.,2001, Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Josef Klepesta-Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Fordította: Balázs Lajos. Bp.,1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17212.

Josef Klepesta-Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Fordította: Balázs Lajos. Bp.,1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse