17201.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)