Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Schulek Elemér - Laszlovszky József: Gyógyszerellenőrzés. Kvantitatív analitikai módszerek kémiai módszerek. Bp., 1969, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17189.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bayer István et al.: Gyógyszerek és gyógyszergyártás. Bp., 1957, Műszaki. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17190.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1945, Pannonia Könyvnyomda, 216+8 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító ragasztott, javított, de egyébként jó állapotban.
17191.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Simoncsics Péter: Akupunktúra, életenergia, egészség. Bp., 1990. Téka. Kiadói papírborítékban
17192.

Rufpreis:
800 HUF
Takács Jenő: Női mellek. Mastologiai propaedeutica. Miskolc, 1998, Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17193.

Rufpreis:
1 200 HUF
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp.,1945, Dante. Kiadói félvászon kötés, műanyag védőfóliában. kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17194.

Rufpreis:
1 000 HUF
Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Szerk.: Alexander Bernát-Lenhossák Mihály. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, fémplakettel, megviselt állapotban, a borító kopott, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó borító hullámos, sérült, a lapok foltosak.
17195.

Rufpreis:
1 000 HUF
17196.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Gortvay György-Dr. Zoltán Imre: Semmelweis élete és munkássága. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
17197.

Rufpreis:
1 200 HUF
Schmidt Egon: Madarak földön, égen. Robin Reckitt és Budai Tibor illusztrációival. Bp.,1992, Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. Kiadói papírkötés.
17198.

Rufpreis:
800 HUF
Természetrajz polgári leányiskolák részére. Wettstein H. nyomán a polgár leányiskolák tantervének és a hazai viszonyoknak megfelelően kidolgozták Pásthy Károly és Szarvassy Margit. I. rész. Bp., é.n., Franklin. Színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval, plusz bekötött oldalakkal. Rossz állapotban!
17199.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Lengyel Tamás-Jász Árpád: Izotóplaboratóriumi zsebkönyv. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1100 példányban!
17200.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF