Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 100

Bartos Endre (1930-2006) 1987. 300 éve szűnt meg Baján a török uralom / Miksa Emánuel - MÉE Bajai Csoportja 1987 jelzett Ag emlékérem (35,45g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30439.

Bartos Endre (1930-2006) 1987. "300 éve szűnt meg Baján a török uralom / Miksa Emánuel - MÉE Bajai Csoportja 1987" jelzett Ag emlékérem (35,45g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Beck András (1911-1985) 1940. József Attila Br plakett (77mm) T:2 Hungary 1940. Attila József commemorative bronze plaque. Sign: András Beck (77mm) C:XF  HPII 89.
30440.

Beck András (1911-1985) 1940. "József Attila" Br plakett (77mm) T:2 Hungary 1940. "Attila József" commemorative bronze plaque. Sign: András Beck (77mm) C:XF HPII 89.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1915. Ezer Éve küzd a magyar Br emlékérem (32mm) T:2 Hungary 1915. A Thousand Years of Struggle commemorative bronze medallion. Sign: Ö. Fülöp Beck (32mm) C:XF HP 901.
30441.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1915. "Ezer Éve küzd a magyar" Br emlékérem (32mm) T:2 Hungary 1915. "A Thousand Years of Struggle" commemorative bronze medallion. Sign: Ö. Fülöp Beck (32mm) C:XF HP 901.

Rufpreis:
5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére Br emlékérem, peremén BERÁN N. BPEST. gyártói jelzéssel (59mm) T:2
30442.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" Br emlékérem, peremén "BERÁN N. BPEST." gyártói jelzéssel (59mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) DN Dr. Kresz Géza 1845-1901 A Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület Megalapítója Br plakett, műanyag hasábba rögzítve (70mm) T:1-,2
30443.

Berán Lajos (1882-1943) DN "Dr. Kresz Géza 1845-1901 A Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület Megalapítója" Br plakett, műanyag hasábba rögzítve (70mm) T:1-,2

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30444.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980" XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
30445.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bukta Mátyás 2010. Aba Sámuel emlékdénár / MÉE Eger Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tasakban (0,87g/0.900/17mm) T:1
30446.

Bukta Mátyás 2010. "Aba Sámuel emlékdénár / MÉE Eger" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti tasakban (0,87g/0.900/17mm) T:1

Rufpreis:
2 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1975. Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért Br emlékérem (78mm) T:1-
30447.

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem (78mm) T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
Csontos Attila (?-?) 2016. Szózat emlékérem jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP
30448.

Csontos Attila (?-?) 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem, peremén BRONZ fémjel (35mm) + 1941. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.
30449.

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem (35mm) T:2 egyiken ph.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,27g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) patina Adamo SG18
30450.

Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,27g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) patina Adamo SG18

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF