Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 100

Lebó Ferenc (1960-) 1990. Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank jelzett Ag emlékérem (35,83g/0.925/43mm) T:PP ujjlenyomatos
30463.

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,83g/0.925/43mm) T:PP ujjlenyomatos

Rufpreis:
5 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a 900-as évektől Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30464.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "MKB - Boldog Millenniumot / Búcsú a '900-as évektől" Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.

Rufpreis:
5 000 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII Br elmékérem (34,5mm) T:2
30465.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" Br elmékérem (34,5mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. Budapesti Tekéző Alszövetség kerámia emlékérem (75mm) T:2
30466.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. Békéscsaba 1944-1974 Br emlékplakett, nem eredeti dísztokban (94mm) T:2
30467.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" Br emlékplakett, nem eredeti dísztokban (94mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.
30468.

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.

Rufpreis:
3 000 HUF
Murányi Gyula (1881-1920) DN Lánczy Leó Br emlékérem márványhasábom. LÁNCZY LEO V B T T (50mm) T:1-,2 / Hungary ND Leo Lánczy Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673.
30469.

Murányi Gyula (1881-1920) DN "Lánczy Leó" Br emlékérem márványhasábom. "LÁNCZY LEO V B T T" (50mm) T:1-,2 / Hungary ND "Leo Lánczy" Br commemorative medallion on marble slab. Sign.: Gyula Murányi (50mm) C:AU,XF HP 3673.

Rufpreis:
3 000 HUF
Osváth Mária (1921-1998) DN Bibliai jelenet(?) egyoldalas öntött Br plakett (254,08g/94mm) T:2 / Hungary ND Biblical scene(?) one-sided cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (254,08g/94mm) C:XF
30470.

Rufpreis:
4 000 HUF
Papp László (1947-) 1992. Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:PP,1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30471.

Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat" teljes sor, (5xklf) Ag emlékérmek eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,5g/0.925/42,5mm) T:PP,1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Peternák Gusztáv (1928-) 1982. Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982 Ag emlékérem (40,9g/0. 800/42,5mm) T:1- Adamo BP15
30472.

Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982" Ag emlékérem (40,9g/0. 800/42,5mm) T:1- Adamo BP15

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Rónay Attila (1971-) ~2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30473.

Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
Seregély Dezső (1867-1948) 1921. DOCTOR S.M. GROSZ egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4797 katalógusszámú darabjának változata (174g/118x137mm) T:1- kis peremhiba / Hungary 1921. DOCTOR S.M. GROSZ one-sided gypsium plaque, variant of the HP. catalogue item nr. 4794. Sign.: Dezső Seregély (174g/118x137mm) C:AU small edge error
30474.

Seregély Dezső (1867-1948) 1921. "DOCTOR S.M. GROSZ" egyoldalas gipsz plakett, a HP. 4797 katalógusszámú darabjának változata (174g/118x137mm) T:1- kis peremhiba / Hungary 1921. "DOCTOR S.M. GROSZ" one-sided gypsium plaque, variant of the HP. catalogue item nr. 4794. Sign.: Dezső Seregély (174g/118x137mm) C:AU small edge error

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF