40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
1894 Barabás Miklós (1810-1898): Thiering Gizella és férje Lukse-Fábry Béla (1844-1915) műszaki főtanácsos portréja. Olaj, vászon-karton, egyik jelzett (csak nagyítóval kivehető), restaurálásra szorul, 13×9 cm (2×). A portrék a Főherceg Albrecht (Hunyadi János út.31) úton álló épület házavatójára készültek