Herendi porcelán rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanáss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~8/Herendi-porcelan-rozsa-disz-Kezzel-festett-jelzett-apro-lepattanassal-a-levelen-7-cm~II1943174
1943174
11211
344
Beschreibung: Herendi porcelán rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással a levélen 7 cm
: turóczi_márk