Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.